top of page

Extreme İstanbul

Bahçeşehir Gölet içerisinde, 3.500 metrekarelik bir alan üzerine konumlanan Extreme İstanbul Macera Parkı, Bahçeşehirpark Cadde projesi sınırlarında, yurt içinde ve yurt dışında birçok projeye ve uygulamaya imza atmış olan Extreme Works tarafından, 2019 yılında kurulmuştur.

Uluslararası güvenlik kuralları bütünü EN 15567 ile uyumlu olarak kurulan Extreme İstanbul Macera Parkı, İngiliz Capstone Inspections Denetim Firması tarafından verilmiş ISO 17020 - A Güvenlik Uygunluk Belgesi eşliğinde işletilmektedir.

Extreme İstanbul, 2019 yılında eğlence sektörünün en prestijli yarışması Attraction Star’da, Türkiye’nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi seçilmiştir.

Extreme Works tarafından kurulmuş ve her yıl on binlerce ziyaretçiyi ağırlamakta olan tüm macera parkları gibi, Extreme İstanbul’da da tüm misafirlere  kullanım öncesi eğitimleri verilmektedir. Extreme İstanbul’da fiziksel müdahaleyi gerektirmeyen ve dünyadaki en kaliteli sistemi olan, Almanya menşeili özel emniyet sistemleri kullanılmaktadır.

Şehir stresinden uzaklaşmak, doğa ile yakınlaştığın heyecan dolu saatler geçirmek ve maceraya doymak istiyorsan, şehrin en eğlenceli macera parkı olan Extreme İstanbul’a seni de bekliyoruz.

Extreme İstanbul Tüm Maceraperestleri Bahçeşehir Gölet’e Bekliyor!

Şehrin en eğlenceli macera parkı Extreme İstanbul, şehir stresinden uzaklaşmak, doğa ile iç içe heyecan dolu saatler geçirmek ve maceraya doymak isteyen tüm ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatıyor.

Doğanın içinde macera, eğlence ve heyecan dolu bir gün geçirmek için uzaklara gitmene gerek yok. Extreme İstanbul, şehrin yanı başında, seni ve ekibini bekliyor! Bahçeşehir Gölet’te 3.500 metrekarelik bir alana yayılan parkurlar ile güvenli, sağlıklı ve heyecan dolu saatlere hazır ol! Her yaştan macera düşkününe hitap eden çok çeşitli Extreme İstanbul macera parkurlarında eğlence garanti!

Maceranı seç, heyecanını yaşa!

  • Yüksekten korkmayan gözü pek bir maceraperest isen, yüksek ip parkurunda gökyüzünün bugüne dek hiç göremediğin renkleri ile tanışmaya hazır ol! 3, 6 ve 9 metre yükseklikteki parkurlarda, senin sınırın neresi?

  • “Kabıma sığamıyorum. Zıplamak, atlamak, heyecanımı doruklarda yaşamak istiyorum.” diyenlerdensen; Zipline, serbest atlayış, dev salıncak ve sıçra yakala tam sana göre!

  • "Azmimle tüm duvarları aşarım, rakip tanımam.”, diyorsan; şeffaf tırmanma duvarında rakibini seç ve azmini kanıtla!

  • Küçük maceraperestler için tasarlanmış ağ parkurunda, kendi serüvenlerini yaratma fırsatı bulan çocuk ziyaretçilerimiz (100-130 cm), burada vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaklar. Çocuklarınız ağ parkurunda maceradan maceraya koşarken, siz de güvenli eğlencenin keyfini çıkarın.

 

“Takım oyunu bizim işimiz." diyorsan!

Ekibini oluştur, macera parkurunu seç, maceraya atıl! Bir ekibin mutlaka olsun! İster iş arkadaşların ister okul arkadaşlarınla, ekibini kur ve rezervasyonunu hemen yaptır. Takımlar için sunduğumuz özel fiyatlardan faydalanma şansını kaçırma!

“Kurum içi motivasyon önemlidir.” diyorsan!

“Çok çalıştık ve eğlenmeyi hak ettik!”, diyorsan; kurumuna özel fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçmeyi unutma!

 

“Çekirdek ailemle tüm zorlukları aşarım.” diyorsan!

Extreme İstanbul Macera Parkı, anne baba ve çocukların bir arada güvenle eğlenebileceği macera parkurları ile, seni ve aileni bekliyor!

 

Heyecan dolu doğum günü kutlamalarının adresi de Extreme İstanbul!

Extreme İstanbul, çocuğunuzun en unutulmaz doğum günü kutlaması için sizi bekliyor! Tesislerimizde yeni yaşını kutlayan minik ziyaretçilerimiz, doğum günü hediyesi olarak macera parkından ücretsiz olarak yararlanıyor Kutlamaya katılan ziyaretçilerimiz ise aktivitelerimize %20 indirimle katılma şansına sahip.

 

Haftanın her günü bu heyecanı yaşamak mümkün.

Extreme İstanbul Macera Parkı, heyecanı doruklarda yaşamak ve sınırlarını zorlamak isteyen tüm ziyaretçilerine, haftanın 7 günü hizmet veriyor. Hafta içi günler 10.00-22.00, hafta sonu günlerde ise 10.00-00.00 saatleri arasında, sınırsız aksiyon için sizi bekliyoruz.

 

bottom of page