top of page

AKTİVİTELER

MACERA PARKI

Tek Biletle Kullanılabilecek Aktiviteler:

Yüksek İp Parkuru, Zipline, Tırmanma Duvarı,

Serbest Atlayış ve Sıçra Yakala

130 CM - 200 CM

30 KG - 100 KG

Macera dolu bir güne var mısın? İster ailen veya arkadaşlarınla, istersen tek başına!

Yoksa yüksekten korkuyor musun? Bu korkuyu aşmak için en doğru yer, Extreme İstanbul Macera Parkı!

 

İp parkurunun her katında artan zorluk seviyesiyle kendi sınırlarını zorlayabilir veya Zipline ile doğa manzarası eşliğinde metrelerce yükseklikten kayabilir, adrenalini tüm hücrelerinde hissedebilirsin. 


Macera sadece bununla da sınırlı değil! Macera Parkı içerisinde, İp Parkurunun yanısıra Serbest Atlayış ve Sıçra Yakala üniteleri ile, kendini 12 metreden serbest bırakabilecek cesaretin veya 12 metrelik Tırmanma Duvarını tamamlayacak gücün var mı? Sınırlarını keşfetmek, korkularını ve kendini aşmak için Extreme İstanbul’a gel ve adrenalinin en güçlü halleriyle birlikte, korkularını yenmenin özgüvenini tecrübe et!


Macera Parkı 3 katlı Yüksek İp Parkuru, 55 farklı oyun, 5 adet Zip line, Tırmanma Duvarı, Sıçra Yakala ve Serbest Atlayış aktivitelerinden meydana gelir. Eğitmenlerimiz tarafından verilen kısa eğitimin ardından, kişisel koruyucu ekipmanlarınız ile aktiviteye katılırsınız. Çift kollu özel emniyet ekipmanımız sayesinde, macera parkında eğlenirken %100 güvendesiniz.

 
Extreme İstanbul Macera Parkı’nda bulunan yüksek ip parkuru 3 kattan oluşmaktadır. Katlar arttıkça zorluk seviyeleri de artar. Katılımcıların boyunun 1. kat için en az 130 cm, 2. kat için en az 140 cm, 3. kat için ise en az 150 cm olması gerekir.


Tırmanma Duvarı için minimum boy sınırı 130 cm, Sıçra Yakala ve Serbest Atlayış aktiviteleri için ise 150 cm’dir.

İp Parkuru
İp Parkuru
İp Parkuru
Macera Kulesi
İp Parkuru
İp Parkuru
Eğitim
İp Parkuru
Zipline
İp Parkuru
İp Parkuru
İp Parkuru
Zipline
1.png

AĞ PARKURU

100 - 130 CM

Minik maceracı! İçinde ağdan tüneller olan, iki katlı dev bir trambolinde en yükseğe zıplamaya ne dersin?

 

İster topların içinde yüz, ister üst kata tırman ya da zıplayabildiğin kadar yükseğe zıpla. Ama tüm enerjini de ip parkurunda harcama! Çünkü Survivor parkurundaki 7 oyunu en hızlı şekilde tamamlamak için enerjiye ihtiyacın olacak. Macera dolu bir gün seni bekliyor.

Extreme İstanbul Ağ Parkuru; emniyet kemeri ve kask gibi ekipmanlar olmaksızın özgürce zıplamak ve yükseklerde yürümek isteyen, 100-130 cm boy aralığındaki küçük maceraperestler için tasarlandı. 
Bir seanslık
ağ parkuru biletinizle 25 dakikalık ağ parkuru macerasına ek olarak, survivor parkurunda da 25 dakika geçirmeye, yani toplamda 50 dakikalık bir maceraya hak kazanırsınız. Minik misafirimize, alanda bir refakatçinin eşlik etmesi de zorunludur. 
Ağ parkuru 2 katlı olup, parkur içerisinde top havuzu bulunmaktadır. Survivor parkuru ise birbirine parelel, rekabete uygun, her birinde 7 farklı oyunun bulunduğu 2 kulvardan meydana gelmektedir.

Ağ Parkuru
Ağ Parkuru
Ağ Parkuru
Ağ Parkuru
Ağ Parkuru
Ağ Parkuru
Ağ Parkuru
Ağ Parkuru
1.png

DEV SALINCAK

130 CM - 200 CM

30 KG - 100 KG

Bildiğin bütün salıncakları unut!

Bu salıncak bambaşka! Türkiye’nin en yükseği Extreme İstanbul Dev Salıncak ile, 18 metre yüksekten hem boşluğa düşmeyi hem de serbestçe sallanma hissini tadacaksın.

Adrenalin seviyeni saniyeler içerisinde doruklara çıkaracak, sallanırken rüzgarı iliklerine kadar hissettirecek dev salıncak; Extreme İstanbul Macera Parkı içerisindeki en popüler aktivitelerden biri. Gözleriniz kapalı çığlıklar attıran ve nefesinizi kesen dev salıncak, yükseklik korkunuzu yenmek için de size yardımcı olacak!

 

Dev salıncak keyfini ister tek başınıza, isterseniz 2 kişilik bir grup halinde çıkarabilirsiniz. Aktivite süresi ortalama 5 dakikadır. Güvende olmanın iç rahatlığıyla, gökyüzünde olduğunuz her saniyenin keyfini çıkarın!

Extreme Istanbul GS
20190907_183137
1.png

TRAMBOLİN PARK
6 YAŞ+
20-100 KG

Trambolin-park
bottom of page